miercuri, septembrie 27, 2023
spot_imgspot_img

REVA SA Simeria, la Bursa Generală a Locurilor de Muncă din 12 mai 2023

REVA SA Simeria va fi prezentă la Bursa Generală a Locurilor de Muncă, organizată în 12 mai 2023, între orele 9-12, la sediul Inspectoratului Școlar Județean Hunedoara, unde așteaptă să cunoască toate persoanele interesate, tineri talentați şi dornici să facă parte din echipa companiei, se arată într-o postare de pe pagina de facebook.

Agenţia Judeţeană pentru Ocuparea Forţei de Muncă Hunedoara organizează vineri, 12 mai 2023, între orele 09:00 –12:00, Bursa Generală a Locurilor de Muncă.

Acţiunea se va desfăşura în această zi pe plan naţional, iar Agenţia Judeţeană pentru Ocuparea Forţei de Muncă Hunedoara va organiza Bursa la Deva, în cadrul Inspectoratului Şcolar Judeţean Hunedoara.

reconversie profesională la Tarom cursuri de calificare la CENAFER angajări la Thales Systems

Evenimentul se adresează tuturor persoanelor aflate în căutarea unui loc de muncă sau a celor care doresc să se reorienteze profesional spre ocupații cu posibilități de menținere a raportului de muncă pe termen mediu și lung.

Obiectivul principal al Bursei Generale a Locurilor de Muncă îl constituie creșterea gradului de ocupare, prin corelarea cererii cu oferta de locuri de muncă, existând posibilitatea interacțiunii directe dintre angajator și solicitantul locului de muncă.

REVA SA Simeria, la Bursa Generală a Locurilor de Muncă

Reva SA Simeria este furnizor de servicii feroviare complete pentru revizia și repararea vagoanelor de marfă, proiectarea, construcţia și modernizarea vagoanelor de marfă. Toate activităţile desfășurate sunt susţinute de o pregătire tehnică, experienţă și profesionalism de nivel ridicat.

Organizarea și funcţionarea societăţii este orientată spre realizarea obiectivelor sale:

 • satisfacerea cerinţelor și așteptărilor clienţilor și creșterea încrederii acestora;
 • menţinerea segmentelor de piaţă câștigate;
 • îmbunătăţirea calităţii serviciilor furnizate.

REVA asigură un mediu de lucru sigur, sprijină dezvoltarea profesională a angajaţilor. Succesul nostru este rezultatul implicării tuturor angajaţilor companiei.

La această ediție a Bursei Generale a Locurilor de Muncă, REVA își dorește să identifice și să angajeze personal calificat în meseriile de sudor, lăcătuș, strungar, frezor, forjor, operator CNC și electrician.

TE AȘTEPTĂM ÎN ECHIPA REVA SA SIMERIA

Reva asigură un mediu de lucru sigur, sprijinind dezvoltarea profesională a oamenilor. Te așteptăm să ne cunoaștem pe 12 mai 2023, la standul nostru de la Bursa Generală a Locurilor de Muncă – Deva, în cadrul Inspectoratului Şcolar Judeţean Hunedoara.

De asemenea, ne poți trimite CV-ul tău la adresa de email office@revasimeria.ro sau să ne contactezi pentru detalii suplimentare la numărul de telefon 0254 260 402.

Dacă te decizi să faci parte din echipa noastră, vei avea parte de:

 • Pachet salarial atractiv
 • Tichete de masă 30 lei/zi
 • Primă de vacanţă sau voucher de vacanţă
 • Prime cu ocazia sărbătorilor religioase
 • Primă cu ocazia zilei de naștere
 • Primă recomandare
 • Decontare transport 80%
 • Spor de fidelitate
 • Zile concediu de odihnă minimum 21 – maximum 24 în funcţie de calificare
 • Program de lucru: Luni – Vineri- 8h/zi într-un singur schimb
 • Oportunitatea de a te califica si recalifica intern/extern
 • Loc de muncă stabil
 • Majorări salariale anuale

Te așteptăm în echipa REVA SA SIMERIA – Știința Reparării de vagoane • Atestată din 1869.

Ultimele Articole