vineri, februarie 16, 2024
spot_img

Consis Proiect angajează Inginer Proiectant Instalații, dar și arhitecți și ingineri de alte specializări

Consis Proiect, firmă de proiectare și consultanță în domeniul infrastructurii în transporturi, subsidiară în România a Prointec SA, parte a Grupului INDRA, angajează Inginer Proiectant Instalații care își va desfășura activitatea atât în Bucureşti, cât şi în ţară, în funcție de locația proiectelor.

Postul este unul cu program de lucru flexibil și în regim hybrid și pentru care se oferă salariu motivant, tichete de masă, abonament diverse servicii în sistem medical privat, posibilitatea de dezvoltare a cunoștințelor și posibilitatea de a lucra în cadrul unor proiecte de anvergură.

Condițiile pe care trebuie să le îndeplinească cei interesați sunt de a avea studii universitare de lungă durata în domeniul ingineriei instalațiilor pentru construcții, minimum 5 ani de experiență profesională în domeniu și cunoștințe tehnice dobândite în domeniul de specializare, legislație specifică domeniului tehnic.

Printre atribuțiile postului de Inginer Proiectant Instalații se numără:

  • asigură activitatea de proiectare pentru proiecte, în conformitate cu activitățile atribuite de managerul de proiect/ șeful de proiect;
  • colectează informații și documente relevante pentru bună derulare și finalizare a proiectului;
  • întocmește temele de proiectare pentru subproiectantii de specialitate din cadrul companiei sau din afară acesteia, cu sprijinul specialităților tehnice implicate în proiect.

Te așteptăm în echipa Consis Proiect

Echipa este formată din 50 de angajați permanenți, organizați în departamente interdependente respectiv:

  • lucrări de artă;
  • electrificare;
  • semnalizări;
  • terasamente;
  • arhitectura;
  • consolidări-mediu;
  • consultanţă.

Dacă îți dorești și tu să te alături echipei Consis Proiect și ești inginer sau arhitect, așteptăm CV-ul tău la adresa de email consis@cfir.ro sau prin aplicarea la anunțul care ți se potrivește pentru unul dintre posturile disponibile în oferta publicată pe platforma CFiR.

Vei găsi aici anunțuri pentru:

Ultimele Articole